RPG Security angajeaza Tehnician sisteme de securitate

RPG SECURITY angajeaza Tehnician sisteme de securitate

CERINTE

• Cunostinte instalare si service a echipamentelor de securitate: sisteme de control acces, detectie si semnalizare efractie, supraveghere video analog si IP, detectie incendiu;
• Experienta similara de minim 2 ani in domeniul sistemelor de securitate;
• Cunostinte IT;
• Disponibil la deplasari in tara;
• Disponibilitate program prelungit, cand este cazul;
• Permis de conducere categoria B
• Atestat de technician / inginer sisteme tehnice de securitate constituie avantaj

DESCRIEREA JOBULUI
• Executa lucrari de instalare sisteme de securitate;
• Executa lucrari de intretinere generala ale echipamentelor/instalatiilor de securitate, detectie si stingere incendiu, CCTV, control acces si detectie efractie;
• Punere in functiune;
• Completeaza rapoartele de mentenanta generala preventiva si corectiva precum si fisele (situatiile) pentru interventiile corective (si de service) efectuate.

OFERIM

• Mediu de lucru dinamic si placut intr-o echipa tanara;
• Implicarea in proiecte de mari dimensiuni;
• Posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii de continua ascensiune, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua;
• Contract de munca pe durata nedeterminata;
• Salariu motivant;
• Telefon mobil, laptop si masina de serviciu.

De luni-vineri 09:30-17:00
Detalii la telefon sau whatsapp 728 - arata telefon -
  • Adaugat La 10:19, 12 octombrie 2020
  • Vizualizari:1013
  • Numar anunt: 184418263
Raporteaza

Prin incarcarea CV-ului esti de acord ca OLX Online Services SRL sa creeze profilul tau individual de candidat bazat pe datele incluse in acesta. Poti gasi informatii detaliate despre modul in care OLX Online Services SRL prelucreaza informatiile personale in Politica de confidentialitate
Adauga fisier
Vanzator
  • Trimite mesaj
Loc de intalnire

Bucuresti, judet Bucuresti, Sectorul 2

Despre noi
RPG SECURITY ARE O TRADITIE PE PIATA MUNCII IN DOMENIUL SECURITATII DE PESTE 20 ANI. PUNCTUALITATEA SI ONESTITATEA SUNT ATRIBUTE INVARIABILE ALE COMPANIEI,
mai mult

Anunturile utilizatorului Alice